KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144215
nr 1214 4215
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär, Signerade, Kompositioner, 25x31 respektive 35x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:06:00
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)